تادانه

محی‌الدین با «بهداشت روانی» به نمایشگاه می‌آید
محی‌الدین با «بهداشت روانی» به نمایشگاه می‌آید 
مهدی محی‌الدین بناب، ترجمه کتاب دو جلدی «بهداشت روانی یا سلامت ذهن /بدن» را به نمایشگاه بین‌المللی کتاب می‌آورد.
محی‌الدین،‌ در گفت‌و‌گو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، گفت:‌ در این کتاب که از سوی کارن و همکاران وی تالیف شده است، ایمنی‌شناسی روانی – عصبی، شخصیت آماده در برابر بیماری و افسردگي، نااميدي و سلامتي به‌عنوان مباحث مربوط با بهداشت ذهنی و روانی مورد بررسی قرار داده شده است.
این مترجم ادامه داد: خوانندگان در ادامه این کتاب،‌ تنهايي و سلامتي، قدرت شفابخشي ايمان، معنويت و مذهب و نیز توان بهبودبخشي شوخي و خنده از نظر می‌گذرانند، خانواده‌ها و سلامتي در کنار سبك تبييني و سلامتي از دیگر مطالب خواندنی در این کتاب به‌شمار می‌آید.
مهدی‌ محی‌الدین‌بناب، استاد بازنشسته دانشگاه علامه طباطبایی کتاب‌های دیگری را نیز در عرصه روانشناسی ترجمه و تالیف کرده است که از آن میان می‌توان به کتاب‌های «زمینه‌ روانشناسی هیلگارد»، «مقدمه‌ای بر روانشناسی» در دو جلد در چهار مجلد و «چکیده روانشناسی» و «روانشناسی انگیزش و هیجان» اشاره کرد.
کتاب «بهداشت روانی یا سلامت ذهن/ بدن» با تکیه بر نگر‌ش‌ها، هیجان‌ها و روابط در دو جلد به قیمت 51 هزار تومان از سوی نشر آموت منتشر شده است و در نمایشگاه کتاب بین‌المللی کتاب تهران نیز در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

Labels:

youssef.alikhani[at]yahoo[dot]Com
0 Comments:

Post a Comment