تادانه

«آموت» ارسال رایگان کتاب به سراسر کشور را کلید زد
رمان ایرانی 
انتشارات آموت طرح ثبت سفارش تلفنی خرید کتاب و ارسال رایگان به شهرهای مختلف کشور را آغاز کرد. 
 به گزارش خبرآنلاین، همزمان با آغاز فصل تابستان نشر آموت «خرید تلفنی کتاب» را به طور آزمایشی کلید زد. 
مدیر نشر آموت در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه در زمان برگزاری نمایشگاه کتاب، ایده «خرید تلفنی کتاب» و «ارسال رایگان» به سراسر کشور شکل گرفت، درباره این طرح توضیح داد: حداقل خرید تلفنی کتاب و ارسال رایگان کتاب‌ها، چهار عنوان از کتاب‌های نشر آموت است. 
وی افزود: با حساب سرانگشتی، به نظرمان رسید اگر برای مخاطبی که حداقل 4 عنوان از کتاب‌های نشر آموت خریداری می‌کند، 15 درصد تخفیف در نظر گرفته شود، این درصد ِ تخفیف می‌تواند باعث ارسال رایگان کتاب‌ها به وسیله پست به هر نقطه از ایران شود. بنابراین گزارش، شماره تلفن‌های 66496923، 88490392، 09360355401 برای ثبت سفارش و ارسال رایگان کتاب(خرید حداقل 4 عنوان) در خدمت علاقمندان کتاب‌های نشر آموت است. 
نشر آموت در سال ۱۳۸۷ کار خود را با انتشار کتاب‌هایی در حوزه ادبیات داستانی آغاز کرد و دو سال بعد از آغاز به کار خود، فعالیت خود را به شکل تخصصی صرف ِ انتشار رمان ایرانی و رمان خارجی کرد و امروز به عنوان یکی از ناشران پرمخاطب و محبوب حوزه رمان شناخته می‌شود. 
پرفروش‌ترین‌های این انتشارات در خردادماه نیز بدین شرح اعلام شده است: «عاشقانه» نوشته فریبا کلهر، «شوهر عزیز من» نوشته فریبا کلهر(چاپ چهارم)، «کتاب نیست» اشعار علیرضا روشن(چاپ پنجم)، «خرید قلاب ماهیگیری برای پدربزرگ» نوشته گائو زینگ‌جیان(چاپ دوم)، «اتاق» نوشته اما دون‌اهو(چاپ دوم)، «دخترها در جنگ» داستان‌ کوتاه خارجی، «پیش از آنکه بخوابم» نوشته اس جی واتسون، «زن غذا خدا» نوشته جنین راس، «نسکافه با عطر کاهگل» نوشته م. آرام(چاپ دوم).

Labels:

youssef.alikhani[at]yahoo[dot]Com