تادانه

دانلود «نامحرم» با صدای بهروز رضوی
روایت یاسر نوروزی از یک نوجوان تهرانی که در منطقه‌ای از پایین شهر زندگی می‌کند و به دختری فراری پناه می‌دهد در قالب رمانی با عنوان «نامحرم» منتشر شد.
به گزارش خبرآنلاین، رمان «نامحرم» نوشته یاسر نوروزی از سوی انتشارات آموت روانه بازار نشر شد. در معرفی ناشر از این رمان عنوان شده است: «داستان رمان «نامحرم» روایتِ مقطعی از زندگی نوجوانی به نام «ناصر» در محله‌های پایین شهر تهران است. مهم‌ترین اتفاقات رمان را در چند محور باید پی‌گیری کرد؛ اول ماجرای دختری به نام سونیا که از خانه فرار کرده و توسط ناصر و دوستانش پناه داده می‌شود. دوم، تعلق خاطر ناصر نسبت به دختری به نام سما که سرانجام به عشق می‌انجامد. و سوم، خرده‌قصه‌هایی که از بچه‌محل‌های ناصر و دوران کودکی او روایت می‌شود. رمان، به‌ شکلی پازل‌مانند روایت شده و تمام سعی نویسنده بر این بوده تا در چیدن این پازل، مخاطب را دلزده نکند، ضمن این‌که گاهی نیز بیانی شوخ‌طبعانه روایت را پیش برده است.»
نویسنده‌ «نامحرم» درباره‌ وجه تسمیه عنوان رمان می‌گوید: «نامحرم، هم معنای عرفی دارد، هم فقهی. ضمن این‌که در راستای این معانی، یک معنای دیگر هم دارد؛ چیزی که در ادبیات کلاسیک و سنت ادبیات عرفانی ما فراوان به چشم می‌خورد. از این منظر، نامحرم به معنای کسی است که ظرفیت واردات روحانی ندارد. من تمامی این معانی را در نظر داشتم و در نهایت به این عنوان رسیدم.»
یاسر نوروزی هم‌اکنون در شبکه‌های مختلف رادیو و همچنین برخی مطبوعات و نشریات، عهده‌دار اجرای برنامه‌ و انتشار صفحات ادبی است
رمان «نامحرم» در 424 صفحه و به قیمت 11هزار تومان توسط نشر آموت منتشر شده است.
× × دانلود فصلی از نامحرم دانلود فصلی از نامحرم

Labels:

youssef.alikhani[at]yahoo[dot]Com
0 Comments:

Post a Comment