تادانه

در كتابفروشی افق رونمایی می‌شود
مراسم رونمایی از كتاب «فرجام نیچه» اثر هارتموت لانگه با حضور محمود حدادی، مترجم اثر، شنبه در كتابفروشی «افق» برگزار می‌شود.

هلیا هنرمند، مسوول روابط عمومی نشر افق با اعلام این خبر به خبرگزاری كتاب ایران (ایبنا) گفت: در این نشست صمیمانه به معرفی كتاب «فرجام نیچه» پرداخته می‌‌شود و سعی بر این است كه مهمانانی از سفارت آلمان هم به این مراسم دعوت شوند. كتابفروشی افق در صدد است چنین مراسمی را در آینده نیز تداوم بخشد.

در مجموعه «فرجام نیچه»، پنج داستان گنجانده شده است كه نویسنده در آن‌ها بحران‌های روحی، اجتماعی و فرهنگی بزرگان آلمانی، میل جاه‌طلبانه و سرشار از نبوغ تغییر جهان را، در ذهن‌های شگفت‌انگیز و خلاق فیلسوفانی چون نیچه، فون کلایست، زایدل، فیلسوف چپ‌گرا و گوبلز، وزیر تبلیغات هیتلر، روایت می‌كند.

نویسنده در چهار داستان ابتدایی این مجموعه كوشیده لحظات بحرانی زندگی برخی چهره‌های فلسفی آلمان را با روایت‌های داستانی خود، به تصویر بكشد. وی برای این كار، واقعیت و خیال را در هم می‌آمیزد و جنبه‌ای جالب از زندگی بزرگانی چون نیچه را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد. پنجمین داستان این كتاب نیز با درون‌مایه‌‌ای مشابه، به زندگی شخصیتی دیگر می‌پردازد.

این مراسم روز شنبه، پنجم آذر ماه، از ساعت 13 تا 15،‌ در كتاب‌فروشی «افق»، واقع در خیابان انقلاب، بعد از دانشگاه تهران، كنار سینما سپیده، نبش كوچه اسكو برگزار می‌شود.

Labels:

youssef.alikhani[at]yahoo[dot]Com
0 Comments:

Post a Comment