تادانه

رمان «ماه تمام» با همه حاشیه هایش
رمان ماه تمام نوشته معصومه چاووشی با همه حاشیه های پیرامون نویسنده اش، در بیست و چهارمین نمایشگاه کتاب تهران حضور پیدا کرد.
به گزارش خبرنگار شبستان، یوسف علیخانی، مدیر نشر آموت در باره انتشار کتاب ماه تمام و حواشی پیرامون آن گفت: این که می گویند خانم معصومه چاووشی خواهر محسن چاووشی است من بی اطلاع هستم. باور کنید وقتی خانم معصومه چاووشی اولین بار به دفتر نشر آموت آمد از او پرسیدم چه نسبتی با محسن چاووشی دارید پاسخ دقیقی به من نداد.
علیخانی افزود : داشتن نسبت با افراد سرشناس دلیلی بر عدم فعالیت اشخاص در عرصه های دیگر نمی شود ، به نظر من این روش خوبی برای نقد اشخاص و آثار نیست ممکن است شخصی در یکی از عرصه های هنر دارای اسم و رسمی باشد و فرد دیگری از خانواده اش در همان عرصه یاعرصه دیگری فعالیت داشته باشد ، چه کسی می تواند به آنها بگوید شما کار و فعالیت نکنید.
وی تصریح کرد : ما در تاریخ ادبیات و ادبیات معاصر حضور چند هنرمند را دریک خانواده سراغ داریم و هر کدام کار خودشان را انجام می دهند.
مدیر نشر آموت درباره نویسنده کتاب ماه تمام گفت: رمان دوم چاوشی تا پاییز منتشر می‌شود. معصومه چاووشی از نویسندگان خوب این مملکت است. او رمان‌نویسی است که به قول سینمایی‌ها هم به گیشه توجه دارد هم به تماشاچی نخبه.

Labels: ,

youssef.alikhani[at]yahoo[dot]Com
0 Comments:

Post a Comment