تادانه

«کليد اسرار زندگي» منتشر شد
كتاب «کليد اسرار زندگي» نوشته محسن تيموري منتشر شد.

به گزارش بخش كتاب خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، «كليد اسرار زندگي» شامل آثار داستاني حكمت‌آميزي است كه از كتاب‌هاي فلسفي و ديني استخراج و به زباني داستاني و ساده بيان شده‌اند.

«كليد اسرار زندگي» از فصول مختلفي تشكيل شده و بخش اول آن شامل داستانك‌هاي حكمي و يك‌صفحه‌يي و شامل سخنان و پندهاي بزرگان علم و ادب فارسي است كه در هر كدام، راه‌هايي متفات براي ابراز عشق، پشتكار، استقامت و روش‌هايي خلاقانه‌تر براي رودررويي با ظرايف و مراحل مختلف زندگي بيان شده است.

اين داستان‌ها هر كدام بر اساس موضوعيت مورد نظر نويسنده بازآفريني شده‌اند و هر يك درصددند تا مضموني معنوي و رازآميز را درباره زندگي با تمثيلي خلاقانه در فضاي يك داستان ساده بيان كنند. اين موضوعات كه همگي در موقعيت‌هاي ملموس اجتماعي، فردي و خانوادگي مشاهده مي‌شوند، از زندگي پيرامون گزينش شده‌اند و براي مخاطب آشنايند.

«شما دو انتخاب داريد»، «با آن‌هايي كه دوست داريد، چطور رفتار مي‌كنيد؟» و «شبي همسرم از من خواست با زن ديگري بيرون بروم» نام برخي از داستان‌هاي اين كتاب‌اند.

کتاب «کليد اسرار زندگي» 302 صفحه است و با شمارگان 1650 نسخه و قيمت 6000 تومان به وسيله نشر آموت منتشر شده است.

* همین خبر در خبرآنلاین، خبرگزاری کتاب، مهر، رادیوزمانه، دیلمستان، نشر آموت، پخش ققنوس، فروشگاه آنلاین کتاب صبا، فرهنگخانه، روزنامه جام جم

Labels: ,

youssef.alikhani[at]yahoo[dot]Com
0 Comments:

Post a Comment